Domů » Program

Program

12:30 otevření ostrova

13:30 Kouzelnické divadélko Pinder

14:45 Bubenická show Tam Tam Batucada

15:45 Povídání o myslivosti s dětmi

16:00 Workshop hraní na bubny pro děti i dospělé

17:00 Kapela ORCHIDEA

17:30 Losování o ceny pro děti

20:00 Kapela KEKS

21:45 Kapela ORCHIDEA

Během odpoledne zabaví děti naše animátorky nejen tancem.

Předpokládaný konec celé akce je 1 hodina ranní .

DOPROVODNÝ PROGRAM:

  • Pro všechny návštěvníky bude během celého dne připravena výstava československých legionářů.
  • Pro děti bude připraven skákací hrad, trampolína, tvořivé dílničky, soutěže.. Děti obdrží soutěžní kartu, kdy budou plnit různé úkoly. Po odevzdání vyplněné soutěžní karty, obdrží děti odměnu a karta půjde do slosování a někteří šťastlivci, kteří budou vylosováni , obdrží ještě dárek od našich partnerů. V tvořivých dílničkách se můžete těšit zdarma např. na tvoření zvířátek z korálků, na tvorbu poznámkových bločků, náramků z korálků, výrobu masek,pohlednice nebo přáníčka. K dispozici budou také omalovánky. Za malý poplatek si budete moci namalovat tričko pomocí šablony s paní Annou Kratochvílovou, což zvládnou i ti nejmenší. Trička si můžete přinést vlastní nebo zakoupit za symbolickou cenu. Dále je pro vaše děti připraveno pískování obrázků s kouzelnou babičkou, vymalování zvířátek a jiných postaviček se Štěpánkou a další.
  • P.Divišová přiveze malou ukázku zakrslých králíčků a morčat ze svého chovu. Zvířátka si budete moci pod jejím dohledem pohladit, pochovat a hlavně také se o nich něco dozvědět, jak o ně správně pečovat.
  • Výstava 17-ti NEJ ŠUMAVY
  • Malování na obličej
  • K dispozici bude fotokoutek, kde se budete moci u paní Zuzany Čermákové nechat vyfotit v podobě mořské panny a případně se něco více dozvědět o tzv. mermaidingu, což je plavání s monoploutví. Více informací o této zdraví prospěšné metodě plavání najdete na stránkách https://luckyswim.cz/https://www.facebook.com/luckyswim.cz/

  • Zdarma si budete moci nechat namalovat karikaturu na tělo nebo za poplatek si zvěčnit originální karikaturu.

Změna programu vyhrazena.

Malování karikatury na tělo
Karikatura na památku